Studieloopbaanbegeleider

Uit SUHasselt
Ga naar: navigatie, zoeken

De studieloopbaanbegeleider van een opleiding helpt met vragen over de opleiding en het studieprogramma, het samenstellen of wijzigen van het studietraject, de aanvraag van vrijstellingen, leerkrediet, het examenreglement, examenresultaten en studievoortgang.[1] Zij geven studieadvies en -begeleiding en ook regelmatig informatiesessies. De studieloopbaanbegeleiders zijn dus het aanspreekpunt voor het samenstellen van de studieloopbaan. Hierbij wordt rekening gehouden met vooropleiding en eventuele vrijstellingen. De studieloopbaan omvat hoe het studietraject van een student georganiseerd, bijvoorbeeld welke vakken en hoeveel punten opgenomen zijn.[2]

Studieloopbaanbegeleiding is een vorm van studentenbegeleiding.

De studieloopbaanbegeleider maakt ook deel uit van de evaluativergadering.[3]

Huidige studieloopbaanbegeleiders[4]

Faculteit Opleiding Naam E-mail Afspraak maken
Architectuur en kunst Architectuur Lut Van den Bosch lut.vandenbosch@uhasselt.be
Architectuur en kunst Interieurarchitectuur Alida Van Wijck alida.vanwijck@uhasselt.be
Bedrijfseconomische wetenschappen Bachelor en Master TEW en BI Lieve Bynens lieve.bynens@uhasselt.be Maak een afspraak
Bedrijfseconomische wetenschappen Bachelor en Master HI (+1e bachelor HI/BI) Klara Vrolix klara.vrolix@uhasselt.be Maak een afspraak
Bedrijfseconomische wetenschappen Master of Management Annelies Clijsters annelies.clijsters@uhasselt.be Maak een afspraak
Bedrijfseconomische wetenschappen Specifieke Lerarenopleiding Annelies Clijsters annelies.clijsters@uhasselt.be Maak een afspraak
Bedrijfseconomische wetenschappen Handelswetenschappen Annelies Clijsters annelies.clijsters@uhasselt.be Maak een afspraak
Geneeskunde en levenswetenschappen Bachelor Geneeskunde Heleen Vliex heleen.vliex@uhasselt.be Maak een afspraak
Geneeskunde en levenswetenschappen Bachelor en Master Biomedische Wetenschappen Heleen Vliex heleen.vliex@uhasselt.be Maak een afspraak
Revalidatiewetenschappen 1e en 2e Bachelor Revalidatiewetenschappen en kinesitherapie Annelies Clijsters annelies.clijsters@uhasselt.be Maak een afspraak
Revalidatiewetenschappen 3e Bachelor en Master Revalidatiewetenschappen en kinesitherapie Martine Luwel martine.luwel@uhasselt.be Maak een afspraak
Industriële Ingenieurswetenschappen Bachelor en Master Industriële Ingenieurswetenschappen Kathleen Bovin kathleen.bovin@uhasselt.be Maak een afspraak
Rechten Bachelor en Master Rechten Jessica Doratiotto studieloopbaanbegeleidingrechten@uhasselt.be Maak een afspraak
Wetenschappen Bachelor Wiskunde, Fysica, Chemie, Biologie Tine Huygh tine.huygh@uhasselt.be Maak een afspraak
Wetenschappen Bachelor en Master Informatica Tine Huygh tine.huygh@uhasselt.be Maak een afspraak
Wetenschappen Master of Statistics Jessica Doratiotto academicadvisingStatistics@uhasselt.be Maak een afspraak
Mobiliteitswetenschappen Bachelor en Master Mobiliteitswetenschappen Tine Huygh tine.huygh@uhasselt.be Maak een afspraak

Zie ook

  • OER (hierin vind je regelgeving inzake studiecontracten en jaarprogramma's terug)

Externe links